Thread Contributor: ZiutekAin Eingarp - mechanika na IV piętrze Hoga
Mam pomysł na okresowy event - może być i klimatyczny - z Ain Eingarp. Można by było wejść tam RAZ w miesiącu (albo rzadziej) na hasło ukryte np. na jakiejś tablicy ogłoszeń czy w jakiejś lokacji (trzeba by było rzucić Aperacjum gdzieś gdzie je ukryjecie, albo randomowy event w trakcie chodzenia w losowo wygenerowanym miejscu - np. natrafiasz na jakiś dziwny mural na którym wydaje się być coś napisane ale dokładnie nie wiesz co...) lub ogólnie na sam czar wyższej kategorii z poważniejszych ksiąg np. 3 czy 4 typu Engorgio – bo powiedzmy, że przejście po przeniesieniu lustra przez Dumbledora było ukryte jako małą dziurką od norki myszy gdzieś na korytarzu IV piętra. Można by było się w nie patrzyć tracąc przy tym energie i hp jak w każdej lokacji, czasami może i nawet punkt Intu lub charyzmy kosztem innych umiejętności, które mogły by pójść w górę np. Wytrzymałość (wytrzymałeś próbę i nie poddałeś się urokowi zwierciadła), albo Siła (siła woli odrywasz się od pokusy etc.) – ale to już rzadko by występowało. Ten fakt akurat posiłkuje cytatem:

„To lustro nie dostarcza jednak, ani wiedzy, ani prawdy. Ludzie tracą przed nim czas, oczarowani tym, co widzą. Czasami nawet popadają w szaleństwo, nie wiedząc, czy to, co widzą w zwierciadle, jest prawdziwe lub choćby możliwe.”

Bardziej widzę w tym duże ilości doświadczenia do zdobycia lub jakiś klasycznie niedostępny składnik do eliksirów jako nagrodę – taki  który w grze dzieciaki, normalnie wg fabuły, nigdy by nie dorwały w swoje ręce, a są potrzebne do ich ważenia... nie wiem np. coś od bazyliszka, czy krew jednorożca, ale też musielibyście ustalić częstotliwość i co naprawdę jest wg mechaniki potrzebne – to byłby ujęty motyw tego jak Harry znalazł sam kamień filozoficzny – tu można by było za to znaleźć składnik w kieszeni. Można by było tam też znaleźć fasolki i żaby, pieniądze, a może kiedyś karty czarodziejów – w końcu to zwierciadło marzeń... Może zespawnić nawet pieguski czy proszek fiuu... ? xD

Jeśli nawet wgl - nie - to może to Wam (rangowi) podsunęło jakiś ciekawy motyw do wykorzystania...
Odpowiedz Przewiń do góry
Ciekawy pomysł. Mam nadzieję że któryś z rangowych go opatrzy.
Odpowiedz Przewiń do góry

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości