Thread Contributor: TomaszkowaBłąd formatowania czatu klimatycznego
Na czatach klimatycznych dłuższe wypowiedzi nie są poprawnie formatowanie. Wypowiedzi ujęte w 'gwiazdkach' ( * ) nie posiadają kursywy.
Odpowiedz Przewiń do góry
Exclamation 
Racja.
Formatowanie jest zupełnie randomowe i przydałoby się to jakoś ujednolicić Smile

[Obrazek: Kct3QLN.png]
[Obrazek: ezgif_1988946758.gif]
Loyalty and devotion lead to bravery. Bravery leads to the spirit of self-sacrifice. The spirit of self-sacrifice creates trust in the power of love.
Już kiedyś na czacie pomocy napisałem, że można pomyśleć nad tym, aby tekst pomiędzy znakami ** był zawsze lekko pochyły. Cierpliwości, bo obecnie przecież nadal potrafimy zrozumieć co, ktoś do nas pisze na czacie klimatycznym.
[Obrazek: d89aa157a830c.gif]
Czrael - Owszem potrafimy zrozumieć, ale wydaje mi się, że skoro jest już to błąd, to powinien zostać jakoś naprawiony dla:
a) wygody
b) przejrzystości tekstu
c) jakości i przyjemności zabawy

Wink
[Obrazek: ezgif_1988946758.gif]
Loyalty and devotion lead to bravery. Bravery leads to the spirit of self-sacrifice. The spirit of self-sacrifice creates trust in the power of love.
PODBIJAM! Moim zdaniem taka inna czcionka wprowadziłaby lepszą przejrzystość i czytelność klimatu, a gra byłaby znacznie przyjemniejsza. Uważam, że jeśli nie jest to jakieś skomplikowane to byłoby to całkiem pożyteczne - zwłaszcza podczas śledzenia czatu i archiwum klimatycznego na telefonie. Smile
[Obrazek: Dj8dS2v.gif]
up⁣⁣⁣
up⁣⁣⁣
Cierpliwości.
[Obrazek: tumblr_nv9nmxPEgZ1ueu615o1_400.gif]
Cały czas myślałam że to wszystko zależy od tego jak ustawię tą * ;<;>, a tu jednak jest błąd.
Jestem oczywiście jak najbardziej za tym żeby czynności i myśli były kursywą. Zauważyłam też że czasem się zdarzy że wszystko jest git majonez, a czasem nie.
[Obrazek: c3858f0fb822e.gif]
up⁣⁣⁣

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości