Thread Contributor: gosiaJBłąd na forum(Dormitorium)
Podczas próby przejścia do forum za pomocą odnośnika znajdującego się na czacie, pojawia się taki komunikat: https://zapodaj.net/981f0eaee7b0f.jpg.html
Ten problem dotyczy wszystkich moich kont
Przewiń do góry
Gosia, pozmieniały się hasła do dormitoriów. Spróbuj wpisać nowe, które znajdziesz w dormitorium na grze. Tylko pamiętaj o spacji i dużych literach
[Obrazek: giphy.gif]
Przewiń do góry
(02-01-2017, 22:18)Milav napisał(a): Gosia, pozmieniały się hasła do dormitoriów. Spróbuj wpisać nowe, które znajdziesz w dormitorium na grze. Tylko pamiętaj o spacji i dużych literach

Jak próbuję z dorma otworzyć to mi nawet pola na wpisanie hasła nie pokazuje, od razu jest ten komunikat
Przewiń do góry
(03-01-2017, 17:36)gosiaJ napisał(a):
(02-01-2017, 22:18)Milav napisał(a): Gosia, pozmieniały się hasła do dormitoriów. Spróbuj wpisać nowe, które znajdziesz w dormitorium na grze. Tylko pamiętaj o spacji i dużych literach

Jak próbuję z dorma otworzyć to mi nawet pola na wpisanie hasła nie pokazuje, od razu jest ten komunikat

U mnie to samo
Przewiń do góry
A no to macie racje... jak się wchodzi z dorma to jest problem. Na razie musicie wchodzić normalnie przez forum a my spróbujemy coś z tym zrobić
[Obrazek: giphy.gif]
Przewiń do góry
Wszystko poprawione. Był to problem po aktualizacji forum. Miłej gry Smile
Dyrektor Hogwart-RPG
Przewiń do góry

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości