Thread Contributor: KapuxDiamentowy Diadem
Witajcie! Założyłem klub - Diamentowy Diadem. Co on robi? Ma on za zadanie zjednoczenie czterech domów w Hogwarcie - Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw i Slytherin. Jest on klimatyczny. Będziemy mieli spotkania. Klub jest tajny (nie mylcie z Gwardią Whisky bo on ma na celu całkowicie co innego). Będziemy wspólnie pracować, bawić się. Będzie dużo klimatów zbiorowych. Jedyne co potrzeba aby dołączyć to:

- Mieć chęć zabawy

-Napisać w poście nick i id oraz podstawowe info o postaci klimatycznej (tj. imię, nazwisko, wiek, dom)

- Obowiązkowa KP

I to tyle! Każdy zapisany musi czekać dodatkowo na moją sowę z innymi informacjami. Przed tym czasem nie można wspominać na klimacie o klubie.

Z każdego domu potrzebuję reprezentantów. Chętni na to miejsce piszą w swoim poście [reprezentant] a ja wybiorę każdego dla domu. Ja nie jestem reprezentantem! Może nim zostać osoba mająca klimatycznie 16-17 lat.

Nie trzeba się zapisywać do klubu w grze. Nie jest to wymagane. 

Pytania wysyłać na sowie.

Lista:

1. Kapux (30044) | Kasper Richard, 14 lat, Hufflepuff (KP - zaakceptowana) - założyciel
2. Norra (31926) | Norra Mundell, 14 lat, Gryffindor/Slytherin (KP - niezaakceptowana)
3. Kuraczek (25618) | Kuroko Beckett, 17 lat, Hufflepuff (KP - zaakceptowana)  - kandydat na reprezentanta
4. Winterrose (11717) | Sylvia Magnusson, 14 lat, Hufflepuff (KP - zaakceptowana)
5. Gosiajak (4771) | Małgorzata Kelly, 15 lat, Slytherin (KP - zaakceptowana)
Przewiń do góry
Norra/31926 Norra Mundell, 14 lat, Gryffindor (ale mam w planach zmianę na slytherin)
Przewiń do góry
Kuraczek (25618)
Kuroko Beckett
Hufflepuff
17 lat!
Reprezentant... Moge? XD Prefekt ze mnie nie jest...
Zostaw JEDNEGO pozytywnego, a w 5 dni dostaniesz DWA Ferrari o DOWOLNYM kolorze
[Obrazek: 2zqd5a9.jpg]

(TO NIE SKAM!)
O dowolnym przezroczystym kolorze
Przewiń do góry
W sumie, skoro nie trzeba się zapisywać do klubu w grze, a jedynie klimatycznie...

Winterrose, 11717, Sylvia Magnusson, 14 lat, Hufflepuff

Przewiń do góry
Gosiajak(4771)
Małgorzata Kelly
Slytherin
15 lat
Przewiń do góry
Witaj, mam aktualizację KP ^^
Norra/31926 Norra Mundell, 16 lat, Gryffindor
Przewiń do góry
I co z tym klubem? Huh
Przewiń do góry