Thread Contributor: KoniczynaKuferkowy problem
Zakupiłam dzisiaj kufer roboczy, po tym wszystkie rzeczy które miałam założone znalazły się w kufrze (nie wiem dlaczego) niestety tam mogą tylko pozostać gdyż nie mogę zadnego na siebie założyć :Sad pojedynczo, razem nie da rady. odświeżałam stronę czyściłam pamięć podręczną nawet przeglądarkę zmieniłam też nic. (wylogowania też próbowałam)
help me ja nie chcę spędzić tego czasu na nauce czarów z książki ...
Odpowiedz Przewiń do góry
Może za dużo rzeczy naładowałaś do kufra? Kufer roboczy ma trzy miejsca i jeśli przesadziłaś z ilością wkładanych tam przedmiotów, to kufer się zablokował. Spróbuj odsprzedać tyle rzeczy, żeby miejsca Ci się wyrównały i wtedy spróbuj pojedynczo, razem z relogiem, itp ;p Powinno zadziałać, bo inni też mieli podobne problemy. Cóż, galeony stracone, ale myślę, że jak poprosisz kogokolwiek w Wielkiej Sali, to może Ci je bezproblemowo zwrócić, bądź pożyczyć ;p
                                            [Obrazek: tumblr_nk0gl880ax1rkpbpoo1_500.gif]
(26-12-2016, 15:57)Evana napisał(a): Może za dużo rzeczy naładowałaś do kufra? Kufer roboczy ma trzy miejsca i jeśli przesadziłaś z ilością wkładanych tam przedmiotów, to kufer się zablokował. Spróbuj odsprzedać tyle rzeczy, żeby miejsca Ci się wyrównały i wtedy spróbuj pojedynczo, razem z relogiem, itp ;p Powinno zadziałać, bo inni też mieli podobne problemy. Cóż, galeony stracone, ale myślę, że jak poprosisz kogokolwiek w Wielkiej Sali, to może Ci je bezproblemowo zwrócić, bądź pożyczyć ;p

Rzeczy można sprzedać jedynie jeśli kupi się nowe, więc kupi jedną- sprzeda jedną i wyjdzie na tą samą ilość rzeczy :Big Grin Ewentualnie jeśli masz za dużo rzeczy mogę podesłać jej galeonów Smile
[Obrazek: ff95fda473385.gif]
Kiedy Taulus pyta, czy podzielisz się z nim czekoladą.
O damn, rzeczywiście... zapomniało mi się :c w każdym razie odsprzedaj te kilka rzeczy i sprawdź ;3
U mnie to samo. Kupiłam nowe rzeczy, wymieniłam kufer, mam tyle przedmiotów, ile mój kufer może pomieścić. Nie mogę nic na siebie założyć (ani pojedynczo, ani wszystkiego naraz), wylogowywałam się, logowałam ponownie, ale to nic nie dało. :C

Słonko, jeśli Ci się przeładują miejsca w kufrze, to nie widać ile on miejsc powinien mieć, tylko pokazuję się ich za dużo. ;p
Mój kufer mieści 3 rzeczy i na początku tyle kupiłem. Nie mogłem założyć wszystkich na raz, ale pojedynczo mi się udało, co oznacza, że jeśli mamy w kufrze tyle rzeczy ile jest on w stanie pomieścić to da się je założyć. Musicie mieć więcej rzeczy w kufrze niż on mieści.
[Obrazek: L7UhqVJ.gif]
Dokładnie, Vegeta. Smile Właśnie to próbowałam przekazać już wcześniej. Smile
problem w tym że jak kupiłam nowy kufer to z automatu ściągnęło ze mnie wszystkie rzeczy które na sobie miałam.... sama nic nie przenosiłam, jak kupowałam to z automatu sprzedawałam to co miałam wcześniej ... tak powinno byc? faktycznie pokazuje mi ze mam więcej miejsca niż powinnam więc sprzedam to co mi się tam widzi na szczęście trochę kasy odłożyłam Smile
Też tak mialem, ale nie dałem sie bugowi i sam rozkminilem. Naciśnijcue na początku ,,przebież się caly" ale nic nie macie miec dodane! Jeślu strona wam sie odswieży to możecie już włożyć swoje rzeczy. Chociaż potem występuje znikształcenie kufra to wasze przedmioty będą w ekwipunku.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości