Thread Contributor: KoniczynaKuferkowy problem
Mam problem gdy wchodzę w kufer klikam przy naszyjniku by zmienić na odpowiedni klikam przebierz się cały to wyskakuje mi "Twój kufer jest niewystarczająco pojemny by zmieścić wszystko co posiadasz! "
Odpowiedz Przewiń do góry
Aż się zdziwiłam, bo i mnie dotyczy ten problem. Przed chwilą kupiłam większy kufer niż miałam (myślałam, że problem kuferkowy został rozwiązany), wszystkie rzeczy trafiły do kufra, jak próbowałam założyć wszystkie to wyskoczył znany błąd - Twój kufer jest niewystarczająco pojemny by zmieścić wszystko co posiadasz! - więc próbowałam zakładać pojedynczo (o dziwo, udało mi się założyć bez problemu trzy rzeczy, aż do różdżki, później się nie dało i już nie rusza), nadal wyskakuje błąd i nic nie pomaga.
[Obrazek: tenor.gif]
Już w tej chwili na pewno można zakładać rzeczy Smile
Dyrektor Hogwart-RPG
Nex, królu! Big Grin
[Obrazek: tenor.gif]
Dziękujemy Dyrektorze :p

chciałam kupić różdżkę ale powiedziało mi że mam za mało miejsca w kufrze więc ją sprzedałam... ale niestety kupić następnej nie mogę bo " Nie posiadasz wystraczającej ilości miejsca w kufrze by zakupić nowe rozdzki! Możesz sprzedać którąś z aktualnie posiadanych!"
ogółem  u nikogo nic nie mogę kupić bo mam za mało miejsca w kufrze (mam w kufrze tylko kluczyk do skrytki)
Nex, RATUJ!!!  Sad
Koniczyna, podaj swoje ID i nick w grze
[Obrazek: tumblr_o21pvpCkLL1urueako10_500.gif]
#ProudOfPuff
(31-12-2016, 13:36)Rafik napisał(a): Koniczyna, podaj swoje ID i nick w grze

ID: 15011
nick: Koniczyna
Smile
Sprawdzajcie teraz Wink
Dyrektor Hogwart-RPG
U mnie już wszystko działa Smile Dzięki Nexus Smile
Witam, napisałem wiadomość w błędach o kufrze ale widzę że tu też jest podobnie opisane problemy. Mając klucz i założoną różdżkę tracę 3 wolne sloty w kufrze, mając wolną rękę, różdżkę i klucz w kufrze mam jeszcze jedno wolne miejsce. Logicznie myśląc skoro po założeniu różdżki powinienem mieć 2 z 3 slotów wolne a nie mam żadnego mój nick to mondlejd (17586). proszę o odpowiedź czy to tak ma działać czy nie. Jeśli to jest błąd prosiłbym o możliwą jak najszybszą naprawę gdyż bardzo mi zależy na powolnym kompletowaniu ekwipunku

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości