Ankieta: Czy Seamus Finnigan będzie nowym profesorem Transmutacji?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, McGonagall jest już za stara!
33.33%
2 33.33%
Tak, ale nie Transmutacji a Mugoloznawstwa.
16.67%
1 16.67%
Nie obchodzi mnie to.
16.67%
1 16.67%
Nie, to zupełnie wyssane z palca plotki!
33.33%
2 33.33%
Nie, Minerwa po prostu ma z nim romans.
0%
0 0%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Thread Contributor: JustaolbrNasze Artykuły - Wasze Opinie: Seamus Finnigan w Hogwarcie
#1
Kochane Świnki i Knurki!

Jak zapewne zdążyliście wyczytać w najnowszym numerze naszego najbardziej zwariowanego Żonglera, ostatnio na klimacie odbyła się dość ciekawa rozmowa. Mianowicie dyrektor McGonagall zaprosiła absolwenta, znanego z zamiłowania do mugolskiej pirotechniki - Seamusa Finnigana!

Przypomnę, co ogłosiłyśmy w rubryce Zasłyszane wieści różne:

Seamus Finnigan kolejnym profesorem? Nie pozostało bez uwagi pojawienie się w ostatnich dniach w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart coraz bardziej sławnego magicznego pirotechnika, Seamusa Finnigana. Ponoć przybył na specjalną prośbę samej dyrektor McGonagall i spędził w jej gabinecie na tyle dużo czasu, że zaczęło to wzbudzać coraz głośniejsze szepty, które nadal nie przybliżyły plotkujących do ujawnienia powodów tej jakże nieoczekiwanej wizyty. Pogłoski, jakie dotarły do naszych uszu, a które wydają się nam najbardziej prawdopodobne są takie, że pan Finnigan zostanie w Hogwarcie… na dłużej. Choć nie zdementowano jeszcze przypuszczeń, że obejmie on funkcję profesora Transmutacji w zastępstwie za coraz bardziej niedostępną Minerwę McGonagall nic nie wskazuje na to, by miały one nie być tymi najbardziej zbliżonymi do prawdy. Ciekawe, co rodzice na fakt, że pirotechnik może przez przypadek (jak już zresztą w latach szkolnych mu się zdarzało) wysadzić coś w obecności uczniów…? 


Oczywiście o czym owe postacie rozmawiały staraliśmy się opisać Wam jak najdokładniej, ale...

No właśnie, jak myślicie? Czy ta informacja jest autentyczna? Ile w niej prawdy a ile plotki? A może Waszym zdaniem powód przybycia Seamusa jest zupełnie inny od przedstawionego? 

Zapraszamy do dzielenia się swoją opinią!
Big Grin
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz Przewiń do góry


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości