Thread Contributor: PaelOpiekunowie Domów
Jako organizator rozgrywek Quidditcha proponuję, aby ustalić opiekunów domów. Jak wiemy, są domy które sprawnie robią treningi bez wsparcia profesorów i oddolnie (Mozazi i Vin w Gryffindorze), są też domy, gdzie profesor stał się w sposób naturalny opiekunem i wspiera zespół (Rafik w Hufflepuff), ale są też domy, które nie radzą sobie z treningami z różnych powodów. Slytherin prowadzi rzadko treningi i nie mają właściwie graczy rezerwowych. Krukoni sobie radzą, ale ciężko u nich z treningami.

Uważam, że skoro za Quidditch domy otrzymują punkty, na ostatnim streamie było 30 widzów + 7 na boisku, to jednak stanowi ono znaczący event w Hogwarcie. Warto zatem, aby jakoś ustalić opiekunów domów, którzy mogliby pomagać w takich kwestiach. Tak było w kanonie - Macgonagal wspierała drużynę i odpowiadała za nią. Być może tacy opiekunowie mogliby zmieniać i desygnować kapitanów. 

Temat do przemyślenia.

PS. Na pytanie moje czy są, uzyskałem odpowiedź, że niby są - no mało konkretna, więc chyba ustalonych opiekunów jednak nie ma Tongue
Odpowiedz Przewiń do góry
Tak, opiekunów ustalę na pewno.
Dyrektor Hogwart-RPG
Swietny pomysl Paeś, bravo :v
[Obrazek: ff95fda473385.gif]
Kiedy Taulus pyta, czy podzielisz się z nim czekoladą.
Oto wybrani przeze mnie opiekunowie domów. Informacja o tym kto jest opiekunem danego domu pojawiła się wchodząc w dane dormitorium w grze.

Harrya 102 - Slytherin
Rafik 3929 - Hufflepuff
Kam 2255 - Gryffindor
Athlin 4442 - Ravenclaw
Dyrektor Hogwart-RPG

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości