Podsumowania lekcji
STAROŻYTNE RUNY - Futhark cz. III - Loukas
Podczas lekcji można było zdobyć maksymalnie 4 punkty: 1 za obecność, 2 za klimat, 1 za aktywność.

Poniżej wyniki:

Gryffindor (4 osoby):
Armerith 1/2/1 = 4 pkt.
Esmeralda 1/2/1 = 4 pkt.
Jzabele 1/1/0 = 2 pkt.
Poziomek 1/1/0 = 2 pkt.
RAZEM: 12 pkt.

Hufflepuff (2 osoby):
Marie hunt 1/2/1 = 4 pkt.
Midgard 1/2/1 = 4 pkt.
RAZEM: 8 pkt.

Ravenclaw (10 osób):
Amea 0/0/0 = 0 pkt.
Ciuszek 0/0/0 = 0 pkt.
Ireth tinuviel 1/2/0 = 3 pkt.
Justaolbr 1/2/0 = 3 pkt.
Kalun 1/1,5/0 = 2,5 pkt.
Maggia 1/1/1 = 3 pkt.
Mikołaj 1/2/0 = 3 pkt.
Sallyrosse 1/1,5/1 = 3,5 pkt.
Vee 1/2/0 = 3 pkt.
Wiktoria frost 1/1/0 = 2 pkt.
RAZEM: 23 pkt.

Slytherin (11 osób):
Alexissa 1/1,5/1 = 3,5 pkt.
Arekmalfoy 1/0/0 = 1 pkt.
Atche 1/2/0 = 3pkt.
Aza 1/2/1 = 4 pkt.
Fabiano 1/1,5/0 = 2,5 pkt.
Liaś 1/2/0 = 3 pkt.
Nicolejulia 0/1/0 = 1 pkt.
Obelix 1/2/0 = 3 pkt.
Orio 1/1/0 = 2 pkt.
Robakk 1/2/0 = 3 pkt.
Salome 1/0/0 = 1 pkt.
RAZEM: 27 pkt.
[Obrazek: c3858f0fb822e.gif]
Przewiń do góry
Podsumowanie lekcji OPCM 10.10.2018
Conjunctivitis, Vee

Na lekcji można było zdobyć max 5 punktów (1 - obecność, 2 - gra klimatyczna, 1 - aktywność, 1 - zadanie na lekcji).
Niektórzy powinni jeszcze raz (bądź też po raz pierwszy) zajrzeć do poradnika pisania klimatycznego: https://hogwart-rpg.com/pdf/jak_pisac_klimatycznie.pdf , chociaż duża część z Was dobrze sobie radziła z pisaniem. Dziękuję wam bardzo za lekcję i mam nadzieję, że nie wpędziłam was w traumę po oślepianiu figurek. Tongue

Gryffindor (Razem: 10,5 ≈ 11pkt)

Arnabel 1/0/0/0 - Nieładnie tak uciekać z lekcji. Rozbuduj wpisy i dawaj ich więcej, to doczekasz się punktów za klimat.

Bobby 1/2/1/1

Jzabele 1/0,5/0/1 - Popracuj nad długością wpisów i pilnuj bardziej pisania klimatycznego.

Poziomek 1/0,5/0/0,5 - Twoje wpisy powinny być dużo dłuższe, a zdania we wpisie z zadaniem na lekcji bardziej rozbudowane.

Hufflepuff (Razem: 12pkt)

Draceconia 1/2/1/1

Iooopottergirl 1/1/0/1 - Ładnie Ci idzie, ale rozbuduj jeszcze troszkę wpisy na 2 pkt za klimat.

Midgard 1/2/0/1 - Te dwa punkty za klimat to tak ledwo ledwo, popracuj troszkę nad długością wpisów.

Ravenclaw (Razem: 15pkt)

Ciuszek 1/1/0/1 - Dodawaj dłuższe wpisy na 2 punkty za klimat.

Frev 0/0/0/1 - Masz świetny klimat, nie rozumiem dlaczego dodałeś tylko dwa wpisy, nie mogę za to dać ani punktu za obecność ani za klimat, a szkoda.

Justaolbr 1/2/0/1

Mikołaj 1/2/1/1 - Trzymaj poziom wpisów, bo w ostatnim troszkę się opuściłeś.

Theeldar 1/0/0/1 - Dawaj więcej bardziej rozbudowanych wpisów i na przyszłość nie mieszaj swojego życia prywatnego z grą, tutaj nauczycielki od matematyki nie masz.

Xnellax 0/0/0/0 - Nie wiem czemu tak zniknęłaś po dwóch wpisach, nie mogę przyznać ci żadnego punktu.

Slytherin (Razem: 25pkt)

Alexissa 1/1/0/1 - Popracuj nad długością wpisów.

Fabiano 1/2/1/1

Nicolejulia 1/0/0/1 - Za mało wpisów na jakikolwiek punkt za klimat.

Obelix 1/1/0/1 - Trzymaj wysoki poziom wpisów i pisz w czasie przeszłym, bo zdarza ci się wysłać wpisy w czasie teraźniejszym.

Oktan 1/2/0/1

Robinus 1/2/0/1

Roxx 1/2/0/1

Przewiń do góry
Podsumowanie ONMS, Nieśmiałki (10.11.2018r.), Rafcik

Na tej lekcji było wiele nowych osób, które muszą jeszcze popracować nad ortografią i gramatyką. Te osoby powinny również zapoznać się z poradnikiem poprawnego, klimatycznego pisania wypowiedzi: https://hogwart-rpg.com/pdf/jak_pisac_klimatycznie.pdf

Podczas lekcji można było zdobyć maksymalnie 5 punktów: 1 za obecność, 2 za klimat, 1 za aktywność oraz 1 za wykonanie zadania.

Gryffindor
Jzabele 1/0/0/0  — Zbyt krótkie wpisy, popracuj nad klimatem.
Legumir 1/1/0/0 — Piszesz dobre wpisy, staraj się je bardziej rozbudowywać. Nie opisałeś wykonania zadania.
Julek kaczmarek  1/1/1/0 — Staraj się pisać dłuższe wpisy. Brak opisania według polecenia.
Caeli 1/2/0/1 — Nie mam żadnych uwag do twoich wypowiedzi.
Jendriss 1/2/0/1 — Również brak uwag.
Razem: 14

Hufflepuff
Midgard 1/2/0/1 — Brak uwag jak powyżej.
Oktan 1/2/1/0.5  — Czytanie ze zrozumieniem. W części praktycznej napisałeś 1 długą wypowiedź, należało napisać 2.
Sebastianpolska(Sebush) 1/1/0/0.5  — Popracuj nad klimatem.
Skinner 1/0/0/0.5 — Tylko dwa wpisy rozbudowane na ponad 1 linijkę. To za mało, popracuj nad dłuższymi wpisami. W części praktycznej napisałeś 1 długą wypowiedź, należało napisać 2.
Razem: 12.5 ≈ 13

Ravenclaw
Margaretd 1/1/1/1 — Popracuj nad dłuższymi wypowiedziami.
Fubihimella 1/0/0/0  — Zbyt krótkie wpisy, popracuj nad tym. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie. Osoba prowadząca lekcje musi ogarniać kilka rzeczy na raz, więc wpisy profesora mogą pojawiać się z małym opóźnieniem. Nie należy krzyczeć na lekcji.
Danderbool 1/1/0/0.5  — Popracuj nad klimatem. W części praktycznej napisałeś 1 długą wypowiedź, należało napisać 2.
Ethim 0/0/0/0 — Tylko 2 wypowiedzi na początku lekcji.
Xnellax 1/1/0/0  — Popracuj nad dłuższymi wypowiedziami.
Justaolbr 1/2/0/1 — Brak uwag.
Kalun 1/2/0/0 — Następnym razem nie bój się wykonać polecenia, choć muszę przyznać, że ciekawie to rozegrałaś [Obrazek: UsZ9JMw80d8j1AOqbHmXucQMJbBW80EFOmMxY-jd...XJM7b9FeNI].
Meloddy(Alllice) 1/1/0/0.5 — Postaraj się pisać dłuższe wypowiedzi. Należało wyjąć korę bez ruszania nieśmiałka. To co opisałaś skutkowałoby ranami.
Hebe 1/0/0/0 — Popracuj nad dłuższymi wypowiedziami.
Ciuszek 0/0/0/0 — Zbyt duże spóźnienie.
Razem: 20

Slytherin
Alexissa 1/1/0/0 — Źle zrozumiałaś polecenie nauczyciela do części praktycznej.
Melli 0/0/0/0 — Tylko dwa wpisy na początku lekcji, potem gdzieś zniknęłaś.
Vanilla 0/0/0/0 — Podobnie jak koleżanka powyżej, lecz ty napisałaś tylko jedną wypowiedź.
Iskander 1/1/1/0.5 — Popracuj nad dłuższymi wpisami.
Mikołaj 0/0/0/0 — Duże spóźnienie i tylko dwa wpisy. Popracuj nad dłuższymi wypowiedziami.
Razem: 5.5 ≈ 6
[Obrazek: d25152c35139c.gif]
Przewiń do góry
Podsumowanie Pracy Domowej OPCM 10.10.2018
Conjunctivitis, Vee

Od razu przepraszam za tak długi czas oczekiwania na to podsumowanie. Oto i jego treść:

Napisz opowiadanie (min. 2500 znaków ze spacjami), w którym opiszesz sytuację, kiedy wykorzystujesz zaklęcie Conjunctivitis. Liczy się wasza kreatywność, ale też umiar i trzymanie się kanonu Harry’ego Pottera. Oceniana będzie też poprawność językowa i gramatyczna. Prace poniżej 2500 znaków nie będą sprawdzane.

Oceniałam według podanej punktacji: 0-3 pkt. za kreatywność, 0-2 pkt. za trzymanie się kanonu, 0-4 pkt. za poprawność językową i gramatyczną, 0-2 pkt. za rozbudowę tekstu.

0-1 pkt. - T (-1 pkt. do pucharu)
0-3 pkt. - O (0 pkt. do pucharu)
4-5 pkt. - N (1 pkt. do pucharu)
6-7 pkt. - Z (2 pkt. do pucharu)
8-9 pkt. - P (3 pkt. do pucharu)
10-11 pkt. - W (4 pkt. do pucharu)

Gryffindor (Razem: 10 pkt.)

Armerith (35640) 3/2/3/2 - W (4 pkt.) Kilka przecinków Ci tam zabłądziło. Tongue

Esmeralda (892) 3/2/4/2 - W (4 pkt.) Wzorowe opowiadanie. Big Grin

Jzabele (43869) 1/1/2/2 - Z (2 pkt.) Trochę pomieszałaś narrację, znalazłam też sporo błędów językowych. Peleryna nie jest zgodna z kanonem.

Laurafff (45072) 0/0/0/0 -  Praca poniżej 2500 znaków, a szkoda, bo mogłabyś zdobyć dużo punktów.

Mad (45342) 0/0/0/0 - Praca poniżej 2500 znaków. Zadaniem było napisać opowiadanie, nie przygotować notatkę.

Hufflepuff (Razem: 8 pkt.)

Rafik (3929) 3/2/4/2 - W (4 pkt.) Nie spodziewałam się takiego zakończenia, ale ma za swoje! Big Grin

Witch miona (15157) 3/2/3/2 - W (4 pkt.) Doceniam starania jeśli chodzi o grafikę w tle i zdjęcia, ale takie prace dużo łatwiej się sprawdza, jeśli są wysyłane po prostu w formie tekstowej. Mimo to bardzo ładna praca. ^^ Wkradło ci się parę błędów językowych.

Ravenclaw (Razem: 4 pkt.)

Ireth Tinuviel (25043) 3/2/4/2 - W (4 pkt.) Opowiadanie świetne, tylko szkoda pana młodego. Tongue

Slytherin (Razem: 12 pkt.)

Fabiano (3639) 2/2/3/2 - P (3 pkt.) Trochę powtórzeń i nieco sztucznie przedłużone. Tongue 

Mikołaj (21307) 3/2/3/2 - W (4 pkt.) Też pomieszałeś w kilku miejscach narrację i miałeś parę błędów językowych. Tongue

Obelix (44060) 2/0/2/1 - N (1 pkt.) Nie trzymałeś się kanonu. Nic mi nie wiadomo o labiryncie w Dolinie, a zaklęcie oślepia tylko jednego pająka na raz. Spacje przed znakami interpunkcyjnymi trochę rażą po oczach. 

Rafciik (13572) 3/2/3/2 - W (4 pkt.) Zabrakło mi skali za długość opowiadania. Tongue Parę błędów językowych było, o samym zaklęciu było bardzo mało jak na taką długość.
[Obrazek: d89aa157a830c.gif]
Przewiń do góry
Podsumowanie Lekcji 15 Prawa Czarodziejów z dnia 1.12.2018 r. – Azkaban i Nurmengard – prowadził Ziutek

Materiał dydaktyczny: Zajęcia o więzieniach (Azkaban, Nurmengard) i 2 największych zbrodniarzach ze świata Magii (Grindelwald i Voldemort). Nawiązano do historii, założycieli i ewolucji magicznego systemu resocjalizacyjnego Wielkiej Brytanii (od Ekrizdisa poprzez Damoclesa Rowla, aż po Kingsleya Shacklebolta).

Punktacja: 1 pkt za obecność, 2 za grę klimatyczną, 1 za odpowiedź na pytanie

Gryffindor: (Razem 4 pkt)

Lesteqow: 1/1/0 – 2 pkt – Zniknąłeś po 40 minutach lekcji, a byłeś jedynym Gryfonem na początku… Szkoda… 6 krótkich wypowiedzi tylko… Dobrze, że Marcin się później pojawił!

Macmarcin: 0/1/1 – 2 pkt – Ładnie pisałeś, ale miałeś 40 minutowe spóźnienie. Gratsy jednak za ratowanie honoru Gryfonom na lekcji!

Hufflepuff: (Razem 10 pkt)

Sebush: 1/1/1 – 3 pkt – Wiele ciekawych i barwnych wypowiedzi Sebush, ale bardziej by Ci się opłacało pozbijać ich parę w 1. Miałeś kilka dłuższych, ale to było za mało na 2 pkt za grę klimatyczną, a szkoda. Częstotliwość wpisów bardzo dobra… ale też pisał bym właśnie rzadziej by poprawić samą jakość i długość tych wcześniejszych [Obrazek: gavF_C1KREj67zJ-Behf3K9JaJvLdrjW0qdPO0xj...VDtKuHrZ60] Widzę potencjał.

Shii: 1/2/0 – 3 pkt – No ładnie, długie wpisy… Jednak ilościowo idealnie na minimum za 2 pkt za grę klimatyczną… Dałbym choć 1 więcej niż teraz… tak dla pewności. Czyli popracowałbym nad zwiększeniem ich częstotliwości. Jakość i długość są całkiem ok.

Skinner: 1/1/0 – 2 pkt – Wiele bardzo krótkich i wręcz posiekanych wpisów. Poleciłbym przestudiowanie podręcznika klimatycznego na przyszły raz.

Vilvari: 1/1/0 – 2 pkt – Wszystko pięknie, ale za krótko. Jakbyś się troszkę rozpisała to by były 2 pkt za klimat.

Lindapotter: 0/0/0 – 1 wpis i to tylko na początku lekcji… Jak Justa zwróciła Ci uwagę byś pisała klimatycznie to znikłaś… szkoda ;(

Sanitariuszka: 0/0/0 – Zawsze się przyda specjalista od pierwszej pomocy na lekcji… Jednak byłaś tylko chwilkę na początku dając nieklimatyczny wpis i po tym jak Justa dała Ci poradnik zniknęłaś… Szkoda [Obrazek: IEiOIW3T7pt93o1HlmSdv-uI3e8nvu8pW9G4eCha...Bwtrt2or-3] Może by coś z tego było…

Ravenclaw: (Razem 14 pkt)

Robinus: 1/2/1 – 4 pkt – Patrząc po aktywności i performensie w trakcie zajęć można by było rzec, że jesteś jak Ślizgon w Kruczej skórze – ładnie pisze i błyszczy wiedzą. Oby tak dalej [Obrazek: Xv6ibKFHtbhkhDKtHfobJmN98c5nDuXjYurnsOEh...XZYK6ViCwC] Nie mam uwag.

Justaolbr: 1/2/0 – 3 pkt - 5 długich wpisów, ale ogarniałaś jeszcze ludzi i edycje chatu więc rozumiem… Jednak obiektywnie muszę rzec, że nieco po bandzie [Obrazek: whKdh3-13HU2v_6nQd0XYyx3E3x4ZJz7DOZnQph7...rsRhnZ1fJ4]

Forest: 1/1,5/0 – 2,5 pkt - I co ja mam z Tobą zrobić xD Spodziewałem się czegoś więcej… 5 długich wpisów i 5 krótkich… Widać jak z czasem nie miałeś już siły chyba się za bardzo rozpisywać. Niewiele razy trafiał mi się taki precedens, który spełniał zasady spomiędzy 1 i 2 pkt klimatycznych, ale 2 nie mogę Ci pełnej dać więc… masz 1,5…

Irmina: 1/1/0 – 2 pkt - Byłaś całą lekcje i czynnie reagowałaś na to co się dzieje! Brawo! Jednak spodziewałbym się dłuższych wpisów, bo te jednozdaniowe wpisy z krótkimi wstawkami w postaci gwiazdek kiepsko wyglądają na tle innych. Może pisz rzadziej i więcej w 1 wypowiedzi?

Xnellax: 1/1/0 – 2 pkt – Tak jak Irmina w sumie powyżej. Dobrze, ale mogło by być lepiej. Mogłybyście np. ze sobą porozmawiać i rozwinąć jakiś wątek oraz wypowiedzi? Lekcje to nie tylko słuchanie i notowanie… Może taki pomysł rozwinąłby Wam skrzydła pisarskie i kto wie… może nawiązałaby się jakaś klimatyczna przyjaźń? Polecam!

Kamilunek: 0/0/0 – 2 krótkie wypowiedzi i to na dodatek po połowie lekcji… Niestety nie mogę Ci za to nic dać [Obrazek: Ev79ve80GbAxadGIeiwzDVfWord4E2NkutEnUrO5...36sECh-TaJ]

Zuzanna ciułka: 0/0/0 – Niestety nie mogę Ci dać punktów, bo jak Anais spóźniłaś się 40 minut i dałaś tylko 2 wpisy… z czego 1 krótszy na koniec lekcji, tuż przed zamknięciem klasy [Obrazek: hcjD65xyizD7TpSHEb0BSsQMfqfaBF-lwq8hKf_0...3g5V1asYHc]

Slytherin: (Razem 14 pkt)

Fabiano: 1/2/1 – 4 pkt – wzorowo. Nic dodać, nic ująć. Drugi Arek [Obrazek: fpvNRF-MuFYwjQKj591apN7yjDjnGtTnmsB2XJry...mn943MtgSn] Dzięki za ratunek skóry Ślizgonom w odpowiednim momencie… #czytanie_ze_zrozumieniem

Arekmalfoy: 1/2/0 – 3 pkt – Nie wiem czy powinienem tak wychwalać prefekta na moich zajęciach, ale naprawdę wszystkie zajęcia Prawa prowadziłem i widziałem jak grasz i się prowadzisz (tak – jestem pamiętliwy) więc ze względu na historię Twojego zachowania na przedmiocie wydawało mi się, że należy jakoś klimatycznie wyróżnić Twoją postać mimo jej starań co do pytań i odpowiedzi, a nie tak po prostu zgasić… mimo starań…

Rafciik: 1/2/0 – 3 pkt – ładnie piszesz – obszerne i dość długie opisowo wpisy. Ugryzł mnie tylko #Rafcik zamiast gwiazdki, ale uznałem to za reklamę [Obrazek: UNZJeMfx-aBuW5VIiZYAfS3SX7Y0OmjXm7COLjjw...gDWCDZ3XIa] Swoją drogą… Dużo razy pisałeś o sobie, że Rafciik to, Rafciik tamto… Rafciik, Rafciik, Rafciik… Zastanowiłbym się może nad narracją siebie w innej formie… np. jakiś podmiot domyślny czy coś, bo czasami Rafciik sam do siebie w myślach mówił od czasu do czasu… Tak jakby w 3 osobie co wygląda trochę… komicznie? z takiej naszej, realnej perspektywy, ale to tylko uwaga stylistyczna, że tak powiem. Keep it up! #Rafciik_wie_co_dobre

Obelix: 1/1/0 – 2 pkt

Arleene: 1/1/0 – 2 pkt – Musisz popracować nad użyciem gwiazdek moja droga i rozbudować trochę wpisy na długość, a tak to ok. Udzielałaś się całą lekcje w miarę regularnie.

Anais winkley: 0/0/0 – Niestety… 2 wpisy i to tylko od 40 minuty lekcji… W tym 1 na sam koniec tuż przed zamknięciem klasy… Jakbyś pisała ciągle tak jak ten 1 to byś pewnie zgarnęła 2 pkt za klimat [Obrazek: JpwL0SrYSB9qSNhxIdvdS2SC_YFYGCGvkbJ7o_xq...9x84Iue3HD]
[Obrazek: c3858f0fb822e.gif]
Przewiń do góry
Podsumowanie - Praca domowa z Prawa Czarodziejów:
(07.12.2018 r. - Ziutek)

Opisz nową, oryginalną lokalizację, jaką byś wybrał/a na siedzibę więzienia, takiego jak Azkaban. Może być to nowa budowla, albo po prostu inne miejsce na Ziemi z tym samym budynkiem. Ważne są wady, zalety i ciekawe uzasadnienie decyzji!

Punktacja: 1 pkt za szatę graficzną, 2 za dobre uzasadnienie (wady, zalety lokalizacji więzienia etc.), 1 formatowanie tekstu, stylistykę, ortografię, interpunkcję etc. (max. 4 pkt)

Gryffindor: (Razem 0 pkt)

Hufflepuff: (Razem 16 pkt)

Airotkiw/Lindapotter: 0/1/0 – N = 1 pkt - spodziewałem się lepszego uzasadnienia, skoro umieszczasz więzienie w środku Krakowa… chociaż wymienić wady tego postanowienia… To, że owa budowla się „coraz mniej sypie” to raczej wada, a nie zaleta… i proszę Cię najmocniej… Hufflepuff, a nie Haffylpuf… 3x pod rząd to napisałaś, jak się poprawiałaś w pracy… Nick też z literówkami, ale to już pomijam…

Midgard: 0,5/1,5/1 – P = 3 pkt – Oprawa graficzna wygląda z reguły troszkę inaczej… i wypadałoby podpisać na niej swoją pracę, by wyglądało to klimatycznie… bo tak to czysto Wordowsko jest [Obrazek: k-GKd_R207HY0B9-5zqSIYpeM3k0H_lO4z6_WLI_...NOp6HppGVU] Ale za zdjęcie propsuje. Co do Sahary to bym poza klimatem pomyślał, czy budowa Azkabanu na piaskach będzie dość stabilna… Poza tym kamień potrafi się mocno nagrzać, a dementory lubią chłód i mrok.

Skinner: 1/2/1 – W = 4 pkt – propsuje wysepkę, choć niedaleko z nią uciekłeś od pierwotnej lokalizacji. Te latarnie mogą być dobrą przykrywką, jak się je odpowiednio obsadzi…

Vilvari: 1/2/1 – W = 4 pkt – Hmmm… Trójkąt bermudzki to dobra koncepcja… A co do budowli nie trzeba by dużo myśleć, bo Azkaban już jest przeznaczony do egzystowania na morzu… Kto wie… może czarodzieje już w tym obszarze coś ukrywają… Ciekawe!

Witch miona: 1/2/1 – W = 4 pkt – czytałem o tej wyspie szaleńców i skazańców we Włoszech (Poveglia). Bardzo ciekawy pomysł/skojarzenie wraz z uzasadnieniem. Zaimponowałaś mi.

Ravenclaw: (Razem 15 pkt)

Forest: 1/2/1 – W = 4 pkt – w sumie ciekawa koncepcja z tą pampą… zastanowiłbym się tylko nad melioracją tych gruntów w razie opadów, a tak to OK… O nazistach nie wspomnę … [Obrazek: -YrrTYAdW-pSvg2_xBPM9kTY80liCtYeyaaV4SU6...xQ6elaifL5]

Ireth Tinuviel: 1/2/1 – W = 4 pkt – O, zakład penitencjarny nie będący kaźnią… proszę, proszę… Ale lokacja niezbyt oryginalna, bo Ślizgoni wymłócili temat wzdłuż i wszerz, ale wporzo [Obrazek: KJg1eKMDWnT7MNj9oZrO6B3WeyD7z_o6kUcVzDX9...hkne44fhnH]

Zuzanna Ciułka: 1/2/1 – W = 4 pkt – Zuzia, ale ta rozprawka jakaś nieduzia [Obrazek: OxjGm1HHjrPhnbMIJ1kQoP92r4w3IpWmRTpGA-MI...BoRBQvjc0F] W sumie wybrałaś klasyczną koncepcję… Zrobiłaś z Azkabanu taki górzysty Nurmengard, ale w sumie czemu nie? Warunki atmosferyczne i otoczenie uwzględniłaś… Klasyk.

Xnellax: 1/1/1 – P = 3 pkt – 1/1/1 – Myślę, że poważnym problemem umieszczania Azkabanu w Banku Gringotta jest nie tyle to, że umieścisz tam także smoka, ale to, że jak ktoś się wydostanie to przy okazji cały ten przybytek zniszczy i co gorsza ogołoci… A możliwości omijania tamtejszych zabezpieczeń jest jednak sporo – patrz na młodą Hermionę czy zwykłego Newta Skamandera xD

Slytherin: (Razem 13 pkt)

Anais winkley: 1/2/1 – W = 4 pkt – Antarktyda… Coś jak Rafciik. W sumie sporo uwzględniłaś i podeszłaś z głową do tematu zwłaszcza odnośnie międzynarodowych paktów regionalnych. On się skupił bardziej na kamuflowaniu (zmianie koloru murów na jakiś biały kamień), ale tak to Good! Jakby połączyć Wasze prace, to by wyszła całkiem dobra aplikacja [Obrazek: Gse_vYWfG3R-mcbSbcE6P8_ymkdK55k5ZVRwtFff...mMgv7l7KZN]

Emma Winston: 0/1/0 – N = 1 pkt – cytuje „Dolina Godryka wydaje mi się być idealna nie umiem dokładnie napisać dlaczego” – niestety uzasadnienie to podstawa w tej pracy… Proszę się trochę lepiej wysilić następnym razem. Plus jak dajesz do celi z więźniem Buchorożca, 2 Garborogi i 2 dementorów, to oczekiwałbym chociaż wad tego postanowienia… bo sądzę, że po paru sekundach mielibyśmy dziurę w ścianie i 4 trupy… a, i 2 dementory z pełnymi brzuszkami, fruwające se tu i tam [Obrazek: RGHhzeoencMN6KYhffp-1hcdxGN-t1nUcJms64D-...PHe3MNZo0T] To już samo z siebie prosi się o komentarz – można było to rozwinąć - czemu akurat taki zestaw i jak to widzisz – jak to miałoby się ze sobą zgrać razem...

Fabiano: 1/2/1 – W = 4 pkt - Wyspa wysunięta ku Arktyce… Ok. Popieram. A motyw ze szparą w ciasnych celach – zawiało Gindelwaldem i Nurmengardem tak bardzo… Reszta OK [Obrazek: 8oBaY0Xr1feWjQN4zsX4Ex6IBvq-ogrVFTyufa9I...HLnHeX5-SE]

Rafciik: 1/2/1 – W = 4 pkt – Podobnie jak Anais, ale bardziej niż na międzynarodowych paktach skupiłeś się na kamuflowaniu… W sumie jakby połączyć wasze koncepcje, to wyszłaby całkiem dobra propozycja do przedstawienia szefom [Obrazek: tKbPRpniM9_IuNyc8FohUQGoFEJEQ7xCUTFJCA1y...rlYKKfcVfc]
[Obrazek: giphy.gif]
Przewiń do góry

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości