Thread Contributor: LisaPraca dla ludu - Hagrid i Filch
#1
Proponuje wprowadzić określoną liczbę rzeczy do czyszczenia (u Hagrida szklarni itp) na jedną osobę, a nie na wszystkich graczy. Owszem o równej godzinie szklarni pojawia się 30 jednak już zaledwie po pół godziny brakuje dosłownie wszystkiego do pracy i możliwość zarobku w grze jest mocno ograniczona. Tyczy się to zarówno pracy u Hagrida jak i u Filcha, bo przy brzydkiej pogodzie nawet u woźnego nic nie zarobisz.  Związane jest to zapewne z duża liczba nowych graczy, którzy się pojawili, bo wcześniej ilość była dobrze dostosowana do ilości aktywnych graczy. Zdaje sobie sprawę, że można zarobić jeszcze w KP jednak na niższych poziomach ten zarobek krótko mówiąc wygląda marnie. Gdyby wprowadzić określoną liczbę szklarni bądź innych rzeczy do czyszczenia dla jednej osoby na reset  (tak jak jest w kp ze można tylko 10 razy zaatakować) to liczba zmniejszałaby się, a możliwość sprawiedliwego zarobku by pozostała. Oczywiście  ilość na dany reset by była jednakowa dla każdego gracza np  8 sztuk czegoś, a przy kolejnym resecie większą albo mniejsza, ustalane byłoby to losowo. 

Można też iść zdecydowanie krótsza droga czyli zostawić tak jak jest dla wszystkich, ale podnieść liczbę rzeczy do czyszczenia i dostosować do liczby graczy tak by każdy miał szansę i nie musiał polować ma magiczny reset.
Odpowiedz Przewiń do góry
#2
O tak, popieram. Jeśli ktoś się skupia bardziej na klimacie, to mu to nie przeszkadza, ale dla mechanicznych ciułaczy to naprawdę jest problem. Od jakiegoś czasu ciężko trafić na cokolwiek, jeśli się nie waruje z budzikiem przy każdym resecie. Podoba mi się pomysł ustalenia limitu indywidualnie, jak w klubie pojedynków. Jeśli by się tak dało, to byłoby super. Przy tak dużej ilości graczy jak teraz, zdecydowanie jakaś zmiana się przyda. Tym bardziej, że ceny mamy jakie mamy i ciuszki kosztują fortunę. Dla starych wyjadaczy może to nie jest wielki problem, bo mają przychody z samych odsetek, ale reszta klepie biedę.
Literary slut - will go to bed with every book.
Odpowiedz Przewiń do góry
#3
(12-01-2017, 13:06)Lisa napisał(a): Proponuje wprowadzić określoną liczbę rzeczy do czyszczenia (u Hagrida szklarni itp) na jedną osobę, a nie na wszystkich graczy. Owszem o równej godzinie szklarni pojawia się 30 jednak już zaledwie po pół godziny brakuje dosłownie wszystkiego do pracy i możliwość zarobku w grze jest mocno ograniczona. Tyczy się to zarówno pracy u Hagrida jak i u Filcha, bo przy brzydkiej pogodzie nawet u woźnego nic nie zarobisz.  Związane jest to zapewne z duża liczba nowych graczy, którzy się pojawili, bo wcześniej ilość była dobrze dostosowana do ilości aktywnych graczy. Zdaje sobie sprawę, że można zarobić jeszcze w KP jednak na niższych poziomach ten zarobek krótko mówiąc wygląda marnie. Gdyby wprowadzić określoną liczbę szklarni bądź innych rzeczy do czyszczenia dla jednej osoby na reset  (tak jak jest w kp ze można tylko 10 razy zaatakować) to liczba zmniejszałaby się, a możliwość sprawiedliwego zarobku by pozostała. Oczywiście  ilość na dany reset by była jednakowa dla każdego gracza np  8 sztuk czegoś, a przy kolejnym resecie większą albo mniejsza, ustalane byłoby to losowo. 

Można też iść zdecydowanie krótsza droga czyli zostawić tak jak jest dla wszystkich, ale podnieść liczbę rzeczy do czyszczenia i dostosować do liczby graczy tak by każdy miał szansę i nie musiał polować ma magiczny reset.

Lisa ma zdecydowanie racje przynajmniej z tym ostatnim - przy takiej ilości graczy powinno się chociaż zwiększyć limit dostępnych itemów do czyszczenia. To jest proste i myśle, że na logike teraz przy takim obrocie osób wręcz konieczne.
Odpowiedz Przewiń do góry
#4
Wprowadzone zostały zmiany, od teraz powinno być więcej pracy.
[Obrazek: d89aa157a830c.gif]
Odpowiedz Przewiń do góry


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości