Thread Contributor: witch mionaProblem z logowaniem na telefonie
Hejka 

Proszę o pomoc, otóż nie mogę otworzyć (nie chce mi się otworzyć strona główna) hogwartu na telefonie co skutkuje tym, iż nie mogę się zalogować. To samo tyczy się  strony głównej forum.
Nie mam tego problemu na komputerze ani na telefonie siostry. 
Korzystałam z trzech różnych przeglądarek oraz wyczyściłam już pliki cookies w przeglądarce.
Nie wiem co jeszcze mogę zrobić  Confused może ktoś ma jakieś rozwiązanie?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSvP9AC6WeWB2G-teK2pij...JEtpZAWOVA]
Odpowiedz Przewiń do góry
Hej, jeśli wszystkim znany sposób (wyłącz - włącz) nie skutkuje, jak i te wskazane przez Ciebie powyżej, spróbuj przywrócić telefon do ustawień fabrycznych, o ile nie masz na nim zapisanych haseł czy innych ważnych informacji.
Jeśli to nie zadziała, problem raczej nie dotyczy systemu, a być może w przeszłości miało miejsce podtopienie telefonu czy inne mechaniczne uszkodzenie, a wtedy prócz zmiany telefonu nie widzę innej możliwości.
[Obrazek: ZOkDRkN.gif]
Ale pamiętaj, aby zrobić sobie kopie zapasowe ważnych plików z telefonu, bo przy powrocie do ustawień fabrycznych najprawdopodobniej zostaną utracone. Smile
[Obrazek: Dj8dS2v.gif]
Mam nadzieje, że jednak nie przywracałaś tel. do ustawień fabrycznych.

Podstawą jest wyłączenie i ponowne włączenie telefonu, jeśli to nie pomaga, wtedy musisz poszukać w ustawieniach przeglądarki, czy nie zablokowałaś sobie strony Hoga. Tak samo w ustawieniach telefonu, bo można tam blokować wejście na niektóre strony. Wina może leżeć też po stronie dostawcy internetu, u mnie czasem nie działa fb na laptopie i w tel., ale wszystko inne się ładuje.
Screen również byłby pomocny w takim przypadku.
[Obrazek: d89aa157a830c.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości