Thread Contributor: Amelia FranklyProblem z zakończeniem listy od rodziców
Mam pewien problem z domu, otóż nie mogę skończyć listy zadań od rodziców, bo kiedy próbuję wykonać zadanie z najedzeniem się pasztecikami z lodówki, ide do kuchni, do lodówki to pojawia się jedynie możliwość wypicia soku z dyni. Próbowałam to robić już wiele razy, odświeżać, logować się od nowa, przechodzić na inną przegladarkę i nic!
Bardzo proszę o pomoc ; x
Odpowiedz Przewiń do góry
Mi nie chciało pozwolić zrobić jednego zadania w ogrodzie, ale zignorowałam to i po prostu pojechałam do Londynu. Chyba nic się nie stanie jak nie zrobisz jednego zadania.
Jasne, że nic się nie stanie, już w zasadzie pojechałam do Londynu i wróciłam żeby sprawdzić czy cokolwiek się zmieniło, ale przyznam, że wolałabym dostać jakieś dodatkowe pieniądze skoro i tak poświęciłam czas i energię na wykonanie wszystkich pozostałych ; )
Po wypiciu soku z dyni pojawi się w tym samym miejscu opcja zjedzenia pasztecików, wystarczy ponownie otworzyć lodówkę Smile
Ja go wypiłem i ostatnio mnie natchnęło żeby wrócić do domu. Nadal nie mogłem dokończyć tych zadań, a mianowicie tego z tymi pasztecikami.
[Obrazek: L7UhqVJ.gif]
Lodówka została przebudowana. Teraz po kliknięciu na nią pojawiają się dwie opcje: Pij i Jedz. Dajcie znać czy problem zniknął.
~xoxo~
#ProudOfPuff

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości