Thread Contributor: ObelixProblemy dotyczące strychu i eliksiru przywracającego zdrowie z dyptamu w domu
Chciałbym zgłosić problem dotyczący  gry a mianowicie : Od pewnego czasu kiedy po dziewięciu dniach wracam do domu ,po upływie czasu jakie potrzebują lokację aby się odnowić to bardzo często po upływie dziewięciu dni jak wracam do domu to mi się nie odnawia lokacja strychu i to już mi się zdarzyło parę razy oraz za każdym razem kiedy powracam po dziewięciu dniach do domu zawsze w domowej apteczce brakuję cały czas esencji z dyptamu . Dlatego bardzo proszę o pomoc w tej sprawie. Z poważaniem Obelix.
Odpowiedz Przewiń do góry
https://hogwart-rpg.com/forum/thread-1527.html wątek strychu został już kiedyś poruszony tutaj.
W kwestii apteczki zrób screeny np. dzisiaj i jutro, a jeśli dalej będzie tak samo to zgłosimy wszystko do Nexa.
[Obrazek: d89aa157a830c.gif]
(24-09-2018, 10:02)Filip Gdala napisał(a): Mam pytanie a co w kwestii  Strychu ?

Problem pozostaje nierozwiązany, miejsce było poprawiane wiele razy, ale nic to nie dało i na chwilę obecną musi tak pozostać.
[Obrazek: d89aa157a830c.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości