Thread Contributor: VilaProblemy z ćwiczeniem umiejętności
Cześć,

od dłuższego czasu mam problem z ćwiczeniem umiejętności. Mogę jakąś wybrać, określić czas, ale nie działa już przycisk Wykonaj. Chciałam wysłać komuś wiadomość, ale też nie działa Wyślij, próbowałam na czacie pomocy i w dormitorium, również nic nie wysyła. Przy okazji wykonując czynności w Kuchni i Łazience, czas sam się nie odlicza, muszę odświeżyć, by sprawdzić ile zostało. Ciasteczka czyściłam. Z góry dzięki za pomoc.
Odpowiedz Przewiń do góry
Proponuję zmianę przeglądarki internetowej, sprawdź również czy adblock nie utrudnia Ci dostępu do niektórych funkcji. 
Zalogowanie się z tel. również może okazać się pomocne, ale najlepiej zmienić przeglądarkę np. na Operę.
[Obrazek: d89aa157a830c.gif]
Podepnę się pod wątek.
Mam ciekawostkę lecz wkurzającą, na firefoksie nawigacja odświeża się od góry w dół linia po linii dość powoli, wszystko działa powoli... na telefonie (firefox) również, na innych przeglądarkach jest lepiej. Firefox przeinstalowany, odświeżony itp. Coś w kodzie się namieszało czy co...
(21-11-2018, 18:17)blackmark napisał(a): Podepnę się pod wątek.
Mam ciekawostkę lecz wkurzającą, na firefoksie nawigacja odświeża się od góry w dół linia po linii dość powoli, wszystko działa powoli... na telefonie (firefox) również, na innych przeglądarkach jest lepiej. Firefox przeinstalowany, odświeżony itp. Coś w kodzie się namieszało czy co...

To akurat nie w temacie, ale i tak odpowiedzi udzielić trzeba.

Mam tak samo, lecz na Operze w telefonie. Wiem też, że ostatnio Nexus pracował na serwerze i coś wprowadzał, a wszystko miało się ustabilizować w ciągu kilku dni, lecz zmian nadal brak. Dlatego informuję go na bieżąco, bo to nie jest jedyny błąd, który się już pojawił.
Więcej zrobić nie mogę i trzeba jedynie poczekać na jego odzew w tej sprawie.
[Obrazek: d89aa157a830c.gif]
Ja miałem tak od dawna i przeszedłem na Chrome'a lub Microsoft Edge. Mi kolega sugerował, że to w wyniku ostatnich poprawek firefoxa w nowszych wersjach i to, że powoli je coraz więcej RAMu... ale wciaż nie tyle w sumie co Chrome z włączoną opcją "Użyj akceleracji sprzętowej, gdy jest dostępna". Jak ktoś to ma włącząne w ustawieniach przeglądarki radzę wyłączyć.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości