Thread Contributor: NithaellaRedaktorskie problemy!
Halo, halo! Ja to tu się chciałam wypowiedzieć odnośnie redaktorów, którzy ostatnio to mają kolorek tylko dla kolorku chyba, oraz aby mieć dostęp do redakcji. 

Ja wiem, że praca dla ludu, praca czyni wolnym i w ogóle, ale skoro już redaktorzy prowadzą gazety dla graczy - nie mając z tego tak naprawdę nic, to jednak dobrze byłoby ich czymś wynagrodzić. I nie piszę już tutaj o tym, by im płacić, a skąd! Ale miło by było, gdyby tak wprowadzić dla redaktorów ponownie specjalny czat - bo wcześniej mieli do dyspozycji również rangowy i to na tym woleli siedzieć - a teraz tak naprawdę nie mamy nic. Nie ma jak się porozumiewać między sobą, trzeba kombinować przy różnych komunikatorach, tworzyć konferencje, podczas gdy można by to było załatwiać na grze wszystko. 
I to taka właśnie moja pierwsza prośba -  bo skoro i tak już nie mamy dostępu do rangowego, chociaż przecież zawsze pomagaliśmy, wypowiadaliśmy się i udzielaliśmy się w sprawach rangowych - to chociaż przywróćcie nam czat redaktorski. 

Druga prośba - chcemy oprocentowania w skrzynkach redaktorskich! Niech też tam pieniądze się pomnażają, nawet, jesli tylko o ten 0,5% na dzień. Bo im wyższy procent, tym większe nagrody i więcej osób bierze czynny udział w życiu Hogwartu.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie tych problemów, oraz o jak najszybszą pozytywną odpowiedź. Pozdrawiam!
[Obrazek: original.gif]
HEHEHE
Przewiń do góry
Apropo tych nagród to fajnie by było by do skrytek redaktorskich dopisać jednak jakiś budżet x galeonów. Bo w tej chwili nagrody za konkursy idą z własnej kieszeni redaktorów, którzy to zbierają w pocie czoła by samemu pograć a nie rozdawać innym graczom
Co robi świnka kiedy jest chwalona?
Przewiń do góry
Ela has a point. Nicia troszke tez. W Proroku mamy problem z Anastazja, bo my se gadamy na fejsie (konfa), ale Ana go nie ma, wiec... choc tak mozna by bylo jakos uwspolnic sprawy, a nie pisac do kogos sprawozdanie ze spotkania, albo pisac sowy w sprawie pojedynczych decyzji.
Przewiń do góry
Jak najbardziej popieram.
Co do pierwszego problemu to za dużo powiedzieć nie mogę, ale pewnie jest tak jak mówisz.
Ale jeśli chodzi o kasę na nagrody to powinna być comiesięczna pula. Wiadomo gracze, biorą udział w konkursach jak jest wyższa nagroda bo dla 3-5g nie chcą czasu tracić. A przy dzisiejszych cenach ekwipunku to konkursy i KP są najbardziej sensownym źródłem pieniędzy w grze. Gdyby redaktorzy mieli do wydania 500- 1k galeonów (na m-c) to więcej uczestników by przyciągnęli.
[Obrazek: nsz.jpg]
Przewiń do góry
Z tego co pamiętam to czat redaktorski był czatem nieużywanym więc nie widzę sensu w przywracaniu go.
Oprocentowanie moim zdaniem tez nie jest potrzebne. Zgadzam się za to z Ela, ze powinien być jakiś budżet byscie nie musieli dokładać z własnej kieszeni. Nie wiem jak to teraz jest i skąd macie hajsy na tej skrytce?
[Obrazek: giphy.gif]
Przewiń do góry
Mila, to podałam powód, dla którego nie był używany - bo wszyscy redaktorzy i tak siedzieli na rangowych. Teraz sytuacja się zmieniła.
[Obrazek: original.gif]
HEHEHE
Przewiń do góry
Milav, był nieużywany, bo miałyśmy dostęp do rangowego. Hajs mamy z własnych kieszeni.
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
[Obrazek: e27dca9688fbd.gif]
Praca nad gazetkami wymaga kooperacji, więc czat redaktorski jest jak najbardziej potrzebny. Czy mało używany czy nie - nieważne, gdyż jest bardzo potrzebny w okolicach wydawania gazetki. Nie widzę więc, czemu miałoby go nie być. Jakiś mały redaktorski fundusz też nie byłby zły pomysłem, ale z umiarem i rozsądkiem!
Przewiń do góry
Inna grupa redaktorów wtedy była. Jak czat wszedł to były trzy świnki i Kingslay. Później doszło kilka innych proroków. Nie wiem jak Ci z proroka, ale my kontaktowałyśmy się gdzie indziej- wiadomo.

Teraz grupa rang redaktorskich jest zupełnie inna.

Skoro dwie reprezentujące daną grupę osoby ( Nitka i ZIutek) uważają, ze jest potrzeba przywrócenia tego czatu to nie rozumiem po co to negujesz Milav. Przecież to nie jest czat dla Ciebie, więc jak możesz ocenić ich potrzeby.
Wcześniej nie był używany, ale wcześniej tez mieliśmy dostępy do czata rang, więc idźmy dalej- świat się zmienia.

Nie jest to dużo roboty, bo taki czat już istniał i zapewne byłby bardziej chodliwy gdyby nie to że reszta rang (prefekt profesor) też mieli tam dostęp- zupełnie niepotrzebny.
Co robi świnka kiedy jest chwalona?
Przewiń do góry
popieram, bo an konkursy leci naprawdę duzo, a teraz skrytki sa zasilane glównie rpzez redaktorów bo w sumie mało który gracz chce nas wspomóc, co nam blokuje robienie konkursów. Jezeli nadal maja byc one zasilane z prywatnych kieszeni, to powinno byc oprocentowanie 1% na zgromadzone tam srodki.
[Obrazek: giphy.gif]
Przewiń do góry

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości