Thread Contributor: NithaellaRedaktorskie problemy!
Nie zanegowałam Ziutka, bo zobaczyłam jego wypowiedź dopiero po wysłaniu odpowiedzi.
A napisałam tak, ponieważ argument Aires o tym, ze nie był potrzebny redaktorski bo był rangowy jest dziwny. Nigdy nie widziałam, żeby ktoś na rangowym dyskutował na temat nowego numeru gazetki. Oczywiście dziewczyny często się tam wypowiadały, ale nie na tematy typowo redaktorskie. Dlatego uważałam, że taki czat jest niepotrzebny.
Jednak przyznaje racje, że sprawa ma się inaczej w związku z Anastazja, która nie ma FB i nie moze brać udziału w dyskusji redaktorskiej. W takim przypadku warto byłoby sie zastanowić nad jakąś alternatywa. Ale gdyby nie ten fakt, to dalej bym uważała, że to kompletnie niepotrzebne.
[Obrazek: giphy.gif]
Przewiń do góry
Jest jeszcze Yen oraz All z którymi również nie można kontaktować się na fb.

Nie było dyskusji redaktorskich, ponieważ w redakcji tylko jednej Allin nie było na fb. Teraz grupa się wzbogaciła o nowe osoby. Zresztą- sami też gadacie i na fb i macie czat, więc nei rozumiem dlaczego rangi redaktorów, które przecież też są tu by wspierać gre nie mogą mieć tego samego? hm?
Co robi świnka kiedy jest chwalona?
Przewiń do góry
Ela, ależ były! Były Allin, Nitka, Elias a nawet Dol, która też FB nie miała a nie widziałam, żeby coś tam pisala
[Obrazek: giphy.gif]
Przewiń do góry
Czat istniał i zdarzały się bardzo często sytuacje, że przez miesiąc była na nim cisza bądź glownie były tam rozmowy prywatne. 
Kochani piszecie na Gadu-Gadu, piszecie na Facebooku, rozmawiacie na TSie, nie bardzo wiem po co reaktywować czat, który był tylko dla ozdoby. 
Przykro mi, ale takie jest moje zdanie i moje doświadczenia z tym.
Przewiń do góry
Teraz są inni redaktorzy, inne potrzeby. Skoro my chcemy ten czat, to dlaczego nie możecie uszanować też naszego zdania?
[Obrazek: original.gif]
HEHEHE
Przewiń do góry
Mila, Nitka ma fb nie rozumiem po co ją przytoczyłaś. O All wspomniałam wyżej. Dol bardzo dużo pisała na redaktorskim z Kalenem- jak jeszcze byli.

Kamilo, sytuacja uległa zmianie. Redaktorzy chcą czat. Nie rozumiem dlaczego macie problem z miejscem do którego i tak nie powinniście mieć dostępów.
Przewiń do góry
A wyście nie mieli problemów jak przestaliście mieć brak dostępow do rangowego? Żaden argument.
Przewiń do góry
Wtedy byliśmy połączeni, więc mieliśmy problem z odłączeniem Smile

Nie chcieliśmy się rozłączać, bo tęsknota! Za Czraelem zwłaszcza ;3
Przewiń do góry
Ja bym chciała żeby wypowiedziały się też te osoby, które mają ten problem z komunikowaniem się z innymi Smile chcialabym poznać ich zdanie i ich punkt widzenia
Przewiń do góry
Popieram bardzo pomysły Nitki i Eli. W sprawach komunikacji jest naprawdę średnio jak trzeba coś obgadać, musimy się innymi środkami komunikować, co mało wygodne jest i problematyczne w samym załatwieniu. Co do pomysłu Ursulli popieram wszystkimi raciczkami. Za prowadzenie gazet nie bierzemy żadnych hajsów, co nam się uda w jakiś akcjach zebrać przeznaczamy na nagrody dla czytelników, dodatkowo z własnej kieszeni dokładamy co możemy.
Przewiń do góry

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości