Thread Contributor: DrygusSowa
W Myślodsiewni piszę, że moja Sowa jest w stanie fatalnym, natomiast obok moralów pisze, że jest w stanie Średnim, podaję link do zdjęcia.
KLIK
                                                                               [Obrazek: giphy.gif]
                                                                                               #ProudOfPuff
Odpowiedz Przewiń do góry
A robiłeś coś z sową od tej 6? O której ss był robiony?
[Obrazek: ff95fda473385.gif]
Kiedy Taulus pyta, czy podzielisz się z nim czekoladą.
Z kolei zauważyłam, że jest możliwość podczas mycia/karmienia sowy wykonywanie 2 czynności tj. odpoczynek w dormie czy praca u Hagrida.
[img=0x240]https://images5.alphacoders.com/455/455781.jpg[/img]
tak, ale generalnie to ma sens mozliwosc mycia, bo np. wrzucisz sobie trening/zaklecie na 4 godziny i w tym czasie wymienisz kilka sów i musiałabys przerywac albo ci zdechnie, wiec to akurat rozsądnie
[Obrazek: giphy.gif]
Dzisiaj miałam to samo. Sowa w stanie dobrym, a co dwie godziny przychodzą mi powiadomienia, że jest w stanie fatalnym. Wtf?
[Obrazek: tumblr_m8elemfHLJ1rbervio1_500.gif]
Jak dostaniesz kolejne powiadomienie to wejdź do sowy gdzie są jej wszystkie statystyki i zrób screena proszę jeszcze jednego aby nam pokazać bo poprzedni pokazywał tylko ogólny stan
Inny błąd. Same znikają mi listy z sowy. W sensie te wysłane przeze mnie i nie rozumiem czemu bo ja nie usuwałam ale i nawet po zniknięciu moich liczba listów w skrzynce się nie zmienia.
Jeśli osoba usunęła listy te, które Ty wysłałaś, to one automatycznie również się Tobie kasują. A liczba oznacza ilość tylko odebranych listów.
[Obrazek: 5355ab3f687b2.gif]
Faktycznie było tak. Przychodziła jedna wiadomość informacyjna, że sowa jest w fatalnym stanie obojętnie. a była w średnim.

Zostało to poprawione. Od teraz przychodzi dokładny wpis w jakim stanie jest sowa i o której godzinie (do myslodsiewni). Stan sowy jest sprawdzany jest o godzinie 7, 15 i 21 i tylko w tych godzinach przychodzi wpis do myślodsiewni, by tam nie spamować.

Dzięki za zgłoszenie, miłej gry!
Dyrektor Hogwart-RPG

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości