Thread Contributor: EvanaSzkiele-wzro
Jak widać poniżej, coś jest chyba nie tak. Coś czuję, że błędów związanych z eliksirami, to ja znajdę w najbliższym czasie od groma. ;3

>>KLIK<<
                                            [Obrazek: tumblr_nk0gl880ax1rkpbpoo1_500.gif]
Przewiń do góry
Nie widzę tam żadnego błędu, a mi działa poprawnie. Za mało informacji. Jaki poziom receptury, dokładna lista składników, Twoje ID
Dyrektor Hogwart-RPG
Przewiń do góry
Nie widzisz błędu? Jest lista składników, a z boku piszę ile ich posiada. Ma więcej niż potrzeba, a ramka na czerwono.
[Obrazek: L7UhqVJ.gif]
Przewiń do góry
a sprawdź evana jakiego składnika masz w kufrze 28?
Przewiń do góry
Kolejny błąd jeśli chodzi o składniki, https://drive.google.com/file/d/0B_IdcMw...sp=sharing tego niema jako składnik.
[Obrazek: nsz.jpg]
Przewiń do góry
(28-12-2016, 10:32)Vegeta napisał(a): Nie widzisz błędu? Jest lista składników, a z boku piszę ile ich posiada. Ma więcej niż potrzeba, a ramka na czerwono.

Nie widzę błędu po stronie serwera w źródle, dlatego piszę o sprecyzowanie i udzielenie wszystkich możliwych informacji. Sprawdzane kilkukrotnie - działa.

(28-12-2016, 13:55)Exodus napisał(a): Kolejny błąd jeśli chodzi o składniki, https://drive.google.com/file/d/0B_IdcMw...sp=sharing tego niema jako składnik.

Tutaj faktycznie był błąd. Poprawione Smile
Dyrektor Hogwart-RPG
Przewiń do góry
ID: 12129
Na ten moment mam 2 poziom receptury Szkiele-wzro, natomiast problem występuje, gdy próbuję przejść na poziom 3.
Poniżej zamieszczam dokładną liczbę posiadanych przeze mnie składników.

>>KLIK<<
Przewiń do góry
Co do szkiele wzro to ja mam to samo co evana tylko, że u mnie pisze 0. Patrząc na jej składniki jedyne co ma 28 to są kolce jeżozwierza, ja mam 0 więc wygląda jakby był problem z wyświetlaniem zmiennych co gracz posiada (aktualnie prawdopodobnie jest 3x kolce jeżozwierza i dlatego ma w każdym po 28, ale nie chce przepuścić dalej) . W jej przypadku nie powinno przepuścić nadal na naukę kolejnego, ale powinno być napisane, że kolców posiada 28, Kora drzewa wiggen 37 i ślaz 4
Przewiń do góry
Właśnie o tym rozprawiam od początku, Brankor. ;p
Przewiń do góry
Proponuję dokładniej opisywać błędy, żeby Nex od razu wiedział o co chodzi. Samo zdjęcie nie zawsze wystarczy Wink
[Obrazek: giphy.gif]
Przewiń do góry

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości