Uzupełnienie energii
Co myślicie o dodaniu obok przyciusku [+] przycisk np. [MAX] po ktorego kliknieciu wyskoczy nam info ile fasolek zjemy na raz aby uzupełnić energię na maxa jednym kliknięciem? Smile
Odpowiedz Przewiń do góry
Ułatwiłoby to mechanikę, ale chyba trzeba by było zmienić co nie co i zajęłoby to też trochę czasu, jest to drobny szczegół, a rangi teraz pracują na eliksirami przecież, nie? Trochę by trwalo, zanim by to weszlo do gry i nawet nie wiem czy jest to konieczne, ponieważ jak naciśniesz na swojego avatara to przekierowuje cię do profilu, a tam mozna sobie dodać nie jedną lecz kilka fasolek. Wystarczy tylko, że sobie obliczysz Wink
Trochę by bylo za prosto wcisnąć tylko przycisk MAX Smile
Moim zdaniem jest dobrze. Ten pomysł za bardzo ułatwił by rozgrywkę. Smile
[Obrazek: L7UhqVJ.gif]
Jak wgl można powiedzieć że to by za bardzo ułatwiło rozgrywkę, co to za argument w rozwoju gry O.o

W implementacji dla Nexusa nie wydaje się to za wiele do zrobienia,
dodać przycisk ze skryptem w którym naraz zjedzonych będzie fasolek: (brakującaIlośćŻycia/0.2)+1.
Zjedzonych po akceptacji msgboxa ;p
Sam napisaleś trochę skryptów. Jeszcze serwer musiałby to obliczać, a przy takiej ilosci osób jaka jest teraz to nie wiem czy warto, zresztą to nic nowego nie wnosi do gry. jak pisalem powyżej, sam możesz sobie obliczyć i dodać odpowiednią ilość.
To nie jest żaden wysiłek dla serwera Kapux, wykonać jedno proste działanie. W napisaniu to też pikuś, jak tak powiedział Taulus. Mały pomysł, prosty w implementacji i wygodny dla użytkownika - i tak jest dość sporo żmudnego klikania w tej grze, ułatwienie tego w małym stopniu jest zawsze dobrym pomysłem. I nie ułatwia w żaden sposób rozgrywki, jak np zwiększenie wartości energii, jakie dają fasolki dawałoby, oszczędza tylko paru-parunastu niepotrzebnych kliknięć. Jak tylko będzie chwila po uporaniu się z kufrowym problemem, eliksirami czy niedługo nagrodami za bombki, to z chęcią zobaczyłbym taki element w grze. Wink
A nie możesz po prostu sobie policzyć? Wiesz ile jedna fasolka daje ile energii, wystarczy proste działanie matematyczne, a kalkulatro chociażby w google każdy posiada Big Grin Moim zdaniem głupota, jedyne co, to doda pracy Nexowi czymś niepotrzebnym, a tylko zaspokoi waszą niewyobrażalną leniwość Wink
[Obrazek: ff95fda473385.gif]
Kiedy Taulus pyta, czy podzielisz się z nim czekoladą.
Nie wierzę w to co czytam Big Grin
Policzyć można czemu nie, tylko że za każdym razem trzeba wejść w profil(1klik) wpisać i kliknąć doładowanie po czym wrocic, razem 3 kliki.
A można wszystko wsadzić w jeden Smile

Wyłączcie komputery i telefony i idźcie posługiwać się kartami perforowanymi w maszynach obliczeniowych bo po cholere ułatwiać sobie życie? Big Grin
Taulus, 3 kliki to przeciez niewiele, na lenistwo nie ma sposobu Smile

to jest gra mechaniczna, tu sie klika. Smile
[Obrazek: tumblr_nv9nmxPEgZ1ueu615o1_400.gif]
Pisałem? Pisałem ;p

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości