Thread Contributor: JustaolbrWalentynki 2019
#1
♥ Walentynki ♥


W dniach 13-17 lutego zapraszamy do celebrowania Walentynek. W tych dniach będą przewidziane dla Was różne atrakcje:


- magiczny posążek kupidyna w Wielkiej Sali odczyta Waszym ukochanym wiersz, aby wdrożyć Was w klimat.
- zbroja walentynkowa na drugim piętrze odczyta waszą walentynkę tylko wybranej przez was osobie, gdy ta się do niej zbliży.
- w Bocznej Sali będzie można spędzić z bliską osobą kilka miłych chwil i cieszyć się wspaniałymi dekoracjami, które ułatwią Wam wyrażenie swoich uczuć względem zaproszonego.
-Irytek nie spocznie, póki nie spłata Wam figla - strzeżcie się, bo nie wiadomo, czym tym razem Poltergeist Was zaskoczy.
-14 lutego każdy, kto ukończył 13 lat (wiek w KP) będzie mógł odwiedzić wyjątkowo Herbaciarnię u pani Puddifoot w Hogsmeade, która słynie z wyjątkowego klimatu, idealnego dla wszystkich zakochanych.
- 15 lutego - loteria w Wielkiej Sali, w której będzie można wylosować gadżety, słodycze czy upominki dla Waszych ukochanych osób. 
- 16 lutego - zabawa taneczna w karnawałowym klimacie w Wielkiej Sali. Strój galowy mile widziany!


Do dnia 16 lutego do godziny 23:59 każdy zakochany będzie mógł wysyłać Walentynkowe życzenia swojej drugiej połowie lub osobie, którą darzy sympatią. Każda forma, łącznie z wierszami, mile widziana. Każdy, kto będzie chciał wziąć udział w zabawie, zobowiązany jest do klimatycznego wysłania listu. Na korytarzu na drugim piętrze, zostanie postawiona specjalna zbroja ubrana w skrzydełka amorka i do niej należy wrzucić Wasze wyznania miłosne. Wszystkie liściki zostaną anonimowo odczytane przez tę zbroję w dniach od 13 do 17 lutego w godzinach od 17 - 21. 
Uwaga: Jeżeli planujecie wątek konkretnego dnia, proszę przy wysłaniu Walentynki zaznaczyć datę, kiedy ma się ona pojawić na czacie.

Rangowi do których będzie można wysyłać życzenia:
Justaolbr (19804)


Zapraszamy do zabawy!
[Obrazek: giphy.gif]
Przewiń do góry


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości