Thread Contributor: LoreinZadania dzienne
Wink 
Witam, 
zastanawiam się co powiedzielibyście na pomysł "dziennych zadań". Myślałam o powiedzmy 2-3 pytaniach/zadaniach dziennych z drobną nagrodą za wykonanie. Np. dostajesz zadanie "odwiedź zakazany las 10 razy" i po wykonaniu danego zadania otrzymujesz powiedzmy galeona i odrobinę pkt doświadczenia. Pytanie mogłaby dotyczyć uniwersum hp, albo mechaniki gry np. ile razy na reset można zaatakować w KP. 

Wiem, że teraz wszystko skierowane jest na tworzenie eliksirów, ale to tylko luźny pomysł Smile
[Obrazek: tumblr_nlfvexvpzM1rbtyq6o1_500.gif]
Odpowiedz Przewiń do góry
Spoko, spoko Smile
Fajny pomysł z tymi zadaniami Wink
Fajny pomysł Big Grin
Fakt aktualnie skupiamy się na elixirach, ale co do zadań dziennych to mogę powiedzieć, że ten pomysł jest aktualnie na warsztacie więc prędzej czy później prawdopodobnie się pojawi Smile Ale, żeby nie było wszystkie sugestie są mile widziane( w tym też jakie zadania by was interesowały) Smile
Ja jestem za tym by wprowadzić tylko zadania. Bez pytań. Zadania mogłyby być typu odwiedź którąś z lokacji kilka razy, połóż się spać, czy też najedz się bądź napij. Mogłyby być też zadania tygodniowe czyli co np. środę jedno zadanie typu, odwiedź swoich rodziców, zajrzyj do Hogsmeade i inne takie. Smile
[Obrazek: L7UhqVJ.gif]
Ale tak w ogóle, to wiecie że w grze mamy "Osiągnięcia"? :v
[Obrazek: d89aa157a830c.gif]
Czrael ma rację. Na dodatek jeszcze do nauki są zaklęcia, a teraz i eliksiry, oraz macie klub pojedynków, więc myślę, że jeszcze zadania codzienne nie są tu potrzebne. Zbędny dodatek.
                                            [Obrazek: tumblr_nk0gl880ax1rkpbpoo1_500.gif]
Mówisz o tym klubie pojedynków, gdzie zaatakowanie gracza równa się cudowi? Osiągnięcie powiedzmy na 6 poziomie to 1600 odwiedzin. Licząc, że 10 (oczywiscie ilosc zalezy od eny, szczęścia) razy zwiedzisz lokacje za jednym razem jest to 160 wizyt. Nie mówiąc już o następnych poziomach. Licząc to wzrastająco taki sam bonus jak za osiągnięcie 1 poziomu osiągnięcia nie jest zbyt adekwatny. 25, 25 i 1 galeon? please.
[Obrazek: tumblr_nlfvexvpzM1rbtyq6o1_500.gif]
Kto Ci każe atakować graczy? Potworki są bardziej przychylne, a graczy nawet nie opłaca się atakować. Po co wprowadzać kolejne zadania, skoro większość nawet nie ukończyła poprzednich? Kompletnie nie jest to potrzebne. Zresztą rangowi ostatnio mają zajętą głowę eliksirami i wprowadzaniem do nich poprawek. A nawet jeśli chcesz jakieś zadania, to znajdziesz je w domu rodzinnym. Co 2 tygodnie możesz sobie tam jeździć przeczytać książkę i zwiększyć umiejętności. Tyle. A jeśli mowa o osiągnięciach, to zwyczajnie można zwiększyć liczbę dostawanych galeonów, choć myślę, że rangowi nie będą mieli do tego głowy. Sama możesz zauważyć, że ostatnio wszystko drożeje, a jest to spowodowane tylko i wyłącznie tym, że gracze mają za dużo pieniędzy. Wątpię, że będą skorzy, żeby jeszcze im to zdobywanie hajsów ułatwić.
                                            [Obrazek: tumblr_nk0gl880ax1rkpbpoo1_500.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości