Thread Contributor: LoreinZadania dzienne
Kasa była luźną propozycją. Atakuje potworki w KP, ale powinno to też służyć do atakowania graczy, przynajmniej takie jest moje zdanie. Bo w chwili obecnej KP sprawuje zadanie jedynie areny mobów. Gdybyś nie zauważyła w moim poście, to napisałam że jest to tylko luźna propozycja. Co osiągnięć to właśnie dlatego zwróciłam na to uwagę. Poza tym Brankor zwrócił już uwagę, że ten temat "jest na warsztacie" więc nie rozumiem Twojego spięcia pośladów i wytykania (w twoim mniemamaniu) mojej nieznajomości zadań/osiągnięć które są aktualnie dostępne. Big Grin
[Obrazek: tumblr_nlfvexvpzM1rbtyq6o1_500.gif]
Odpowiedz Przewiń do góry
Ba dum tss.
[Obrazek: tenor.gif]
Bez spiny proszę Smile Osiągnięcia są owszem, ale nie można ich uznać jako questa samo w sobie owszem inni gracze bawią się w to, żeby je ponabijać, ale to też z powodu po tego, że brakuje trochę innych ciekawych zajęć. Patrząc na osiągnięcia jest to narzędzie w którym gracz jest nagradzany małym bonusem za robienie czegoś innego choć owszem przyznam, że te nagrody są małe, a teraz po podwyższeniu cen to prawie w ogóle straciły znaczenie. Gracz aktualnie nie ma za dużo do robienia dlatego powstają teraz elixiry które będą nakłaniać graczy do chodzenia po lokacjach. A questy jak już powstaną powinny ładnie to wszystko ze sobą zespolić Smile Temat nie jest do zamknięcia, ale proszę nie spinać się i tylko o konstruktywną opinię najlepiej info związane z samymi questami ( jakiego rodzaju czy jak przebiegać itd) Smile
Nie spinam się, tylko kulturalnie wyrażam swoje zdanie :c Nie skreśliłam całkowicie tych zadań, ale myślę, że jeśli masz taki pomysł, to dopracuj go i określ konkretnie na czym miałoby to polegać. Wtedy podlegałoby to całkowitej dyskusji Big Grin
                                            [Obrazek: tumblr_nk0gl880ax1rkpbpoo1_500.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości