Thread Contributor: SebushZbyt mało możliwości wydawania pieniędzy
Cześć. Zgłaszam się tu z problemem, który zauważyłem nie tylko ja. Mianowicie, w grze ciężko jest wydać pieniądze. Nie chodzi tu o ceny, ale o kwestię ilości możliwych interakcji za ich pomocą. Np, gdyby tak w pubach wprowadzić możliwość postawienia piwa kremowego innej osobie przebywającej w tym czasie w danej lokalizacji (oczywiście za opłatą, bo tego dotyczy problem). Takie działanie bez wątpienia podniosłoby zainteresowanie grą klimatyczną oraz ułatwiłoby grę klimatyczną nowym, a przez co nieśmiałym graczom. Na pewno gdyby podebatować nad innymi pomysłami niż tylko w/w piwo kremowe znalazłoby się wiele innych, ciekawych i godnych zwrócenia na nie uwagi rzeczy [Obrazek: smile.png]

Z Puchońskimi pozdrowieniami.
Sebush!
Odpowiedz Przewiń do góry
(04-12-2018, 22:12)Sebush napisał(a): Cześć. Zgłaszam się tu z problemem, który zauważyłem nie tylko ja. Mianowicie, w grze ciężko jest wydać pieniądze. Nie chodzi tu o ceny, ale o kwestię ilości możliwych interakcji za ich pomocą. Np, gdyby tak w pubach wprowadzić możliwość postawienia piwa kremowego innej osobie przebywającej w tym czasie w danej lokalizacji (oczywiście za opłatą, bo tego dotyczy problem). Takie działanie bez wątpienia podniosłoby zainteresowanie grą klimatyczną oraz ułatwiłoby grę klimatyczną nowym, a przez co nieśmiałym graczom. Na pewno gdyby podebatować nad innymi pomysłami niż tylko w/w piwo kremowe znalazłoby się wiele innych, ciekawych i godnych zwrócenia na nie uwagi rzeczy [Obrazek: smile.png]

Z Puchońskimi pozdrowieniami.
Sebush!
 O to całkiem fajny pomysł z tym czatem. Nie wiem jakby to tu miało by wyglądać, ale widziałem na innej stronce rpg, gdzie była komenda z menu w barze. Wpisywało się ją - tu np z piwem kremowym i dla kogo, a barman w automatycznej odpowiedzi podawał trunek danej osobie. Mały szczegół, a w sumie dodawał klimatu C:
Odpowiedz Przewiń do góry

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości