Thread Contributor: mondlejdrozbudowanie cennika
Witam serdecznie, chciałbym zwrócić uwagę że w cenniku nie ma podanych dokładnie przedmiotów. Pisze tylko że używane, plastikowe itd i nie wszyscy wiedzą że w danym sklepie np są tylko zegarki i jest ich kilka typów. Czy można by to poprawić by było jaśniejsze dla nowych graczy? Bo podróżowanie jednak coś kosztuje i jeśli okaże się że źle wybraliśmy miejsce docelowe gracz może się irytować i tym samym zniechęcić się trochę do gry.
Dziękuję za uwagę
Odpowiedz Przewiń do góry
Witaj,
Generalnie w grze masz sprofilowane sklepy, w jednym sklepie kupisz zegarek, w innym różdżkę, w innym jeszcze sowę. Niżej masz opis danego przedmiotu (jakość), statystyki, wymagany poziom oraz cenę. Klikając link z danym sklepem masz na górze strony klimatyczny opis tego, co dany sprzedawca oferuje.
Myślę, ze jest dobrze tak jak jest i nie ma czego zmieniać.
(06-01-2017, 17:51)Stary napisał(a): Witaj,
Generalnie w grze masz sprofilowane sklepy, w jednym sklepie kupisz zegarek, w innym różdżkę, w innym jeszcze sowę. Niżej masz opis danego przedmiotu (jakość), statystyki, wymagany poziom oraz cenę. Klikając link z danym sklepem masz na górze strony klimatyczny opis tego, co dany sprzedawca oferuje.
Myślę, ze jest dobrze tak jak jest i nie ma czego zmieniać.

Twillfit & Tatting[b],Madame Malkin[/b] ,Olivander po nazwach tych sklepów wiesz kto co sprzedaje? Jeśli czytałeś książkę to wiesz 2/3 co gdzie jest. Nowi co nie są z książkami za blisko nic nie wiedzą a widząc w cenniku coś takiego:Sklep z Kociołkami to już wiedzą. Gdyby przerobiono w coś takiego Twillfit & Tatting (zegarki)[b],Madame Malkin[/b] (szaty),Olivander (różdżki) to by ułatwiło grę. Chodzi mi o cennik na forum, napisanie kilku słów by nowi gracze lepiej się odnaleźli. Bo obecnie w Twillfit & Tatting, w cenniku pisze gdzie jest sklep i że ma w ofercie używany, uczniowski, magiczny ale co? Pytając się graczy z większym doświadczeniem dowiedziałem się że są tam zegarki. A zwróciłem uwagę że wielu nowych właśnie o to pyta i nawet starsi gracze nie zawsze pamiętają gdzie co dokładnie jest i chciałbym by przynajmniej podpowiedzi na forum były jaśniejsze

proszę się nie kierować nazwą sklepu i co się znajduje w nim bo w jednym przypadku strzelałem co mogą tam sprzadawać
Po każdym wejściu do jednej z tych lokacji, które wymieniłeś, masz zaraz obok obrazka opis, w którym powiedziane jest co dany sklep sprzedaje. Być może warto byłoby dodać informacje w okolicy tej tabelki z przedmiotami (używana, robocza itd), co dokładnie można kupić, lecz nie wydaje mi się dobrym pomysłem, żeby dopisywać w nawiasach te informacje przy nazwie sklepu, według mnie psuło by to nieco klimat lokacji.
Sklepy są w Londynie i Hogsmeade. To wiadomo i w jakiej cenie co na jaki poziom oferują. Ale tu na forum nie ma jak sprawdzić co to jest dokładnie i proszę tylko o to by dodano w czym dokładnie dany sklep się specjalizuje. Wiem że admini ciężko pracują nad nowymi aspektami gry i chwała im za to. Nie proszę o dodanie czegoś do gry tylko zmianę opisów TU na forum jednego zamkniętego wątku by nowi gracze co dostaną link wiedzieli co gdzie mogą kupić bez zmuszenia do podróży. Podałem tylko najłatwiejsze rozwiązanie. Co z tym zrobią by było łatwiej się połapać mnie już aż tak nie interesuje. Czy dodają obrazki, czy rozbudują nazwy, czy dodają podpowiedź w nawiasie, obojętnie. Mają pole do popisu i tylko zwróciłem uwagę co sprawia problem nowym graczom i poprosiłem by ułatwili nawigację w tym wskazanym wątku na forum.
Dodane Smile

Miłej gry Smile
[Obrazek: tumblr_o21pvpCkLL1urueako10_500.gif]
#ProudOfPuff

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości