Hogwart online

Czy marzyłeś kiedyś o nauce magii, poznaniu tajemnic zamku i poszukiwaniu przygód? Czy czytając serię o Harrym Potterze chciałeś na własnej skórze poczuć jak to jest być częścią świata czarodziejów? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś!
Hogwart-RPG jest przeglądarkową Szkołą Magii i Czarodziejstwa. To internetowa gra tekstowa z rodzaju mmorpg oparta o twórczość J. K. Rowling, która przenosi Cię w świat magii do szkoły Hogwart i czarów rodem z Twojej wyobraźni. Możesz stworzyć tu swoją postać, znaleźć nie tylko możliwość nauki niezwykłych umiejętności i odwiedzenia fantastycznych miejsc ze świata Harrego Pottera, ale także zmierzyć się z innymi w Klubie Pojedynków.
Wszystko zaczyna się w domu rodzinnym, dalej czekają na Ciebie miejsca takie, jak Ulica Pokątna gdzie kupisz swoją pierwszą różdżkę, Hogsmeade, w którym napijesz się kremowego piwa, aż w końcu Hogwart - gdzie fabuła magicznego świata ożywa, a z nią Twoja postać - a nawet Zakazany Las czy Komnata Tajemnic i wiele innych, w których znaleźć można fascynujące rzeczy i spotkać niesamowite przygody.
Wiele zależy od Ciebie i od tego, jak pokierujesz rozwojem swojego bohatera, może tak jak Harry Potter? Gra zapewni Ci wiele pozytywnych emocji, a także rozrywkę gotową pokonać nawet najgorszą nudę. Zobacz i przekonaj się, bo magia czeka byś ją w sobie odkrył! (powrót)
Online: 10
Zarejestrowanych: 29463
© 2006-2017 hogwart-rpg.com
Harry Potter and all related indicia are trademarks of Warner Bros. and J.K.Rowling.
Hogwart-rpg.com site is not associated in anyway with J.K. Rowling, Warner Bros., or any other official entity.


facebook hogwart-rpg